Pufy i hobby - jak urządzić pokój.
Polecam!
To strona o pufach. Porady, opinie, informacje.


Przed zakupem często szukamy informacji. Oto kilka spostrzeżeń i opinii.
football
Coś o pufie...

NA ŻARTY
Pufy i kowadło, czyli kilka słów o zasadach.
I coś dla poprawy humoru: zabawa i radość.

I NA SERIO
Czyszczenie, to zdarza się każdemu.
Często stoimy przed wyborami: jasna czy ciemna, mała czy duża i przede wszytkim gdzie kupić?

Hobby i aranżacje.

Zaprojektuj pokój w nowoczesny sposób. Wybierz swój styl.

DLA CHŁOPCA

piłki Pokój piłkarski - doskonale tu się sprawdzi pufa w kształcie piłki nożnej. Piłka football może być w kilku rozmiarach. Jej wielkość zależy od ilości miejsca jakie mamy do dyspozycji oraz przeznaczenia pufy. Czy ma to być wersja giga, która posłuży jako sofka i zajmie nam pusty róg pokoju, czy może najmniejszy rozmiar i wstawimy dwie lub trzy piłki przy małym stoliku lub położymy kilka wzdłuż łóżka. Piłkę football można uszyć w dowolnym kolorze, nie tylko czarnym i białym. Użyj swojej fantazji lub pozostań przy klasyce.

Pokój tenisowy - dla zapalonych tenisistów jest pufa w kształcie piłki tenisowej. Na pewno pokój w stylu kortu do tenisa będzie niepowtarzalny. Dywan w kolorze tartanu, na ścianie zawieszona lub namalowana siatka. W widocznym miejcu umieszczone rakiety do tenisa. Wystarczy kilka elementów, aby pokój stał się wyjątkowy.

Pokój koszykarza - i na to jest rada. Kolor pufy w kształcie piłki basketball również jest dowolny. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Pokój rugbysty - nawiązanie do amerykańskiego sportu, też na pewno znajdzie swoich amatorów. Pufa w kształcie piłki do rugby nada sportowy charakter Twojej przestrzeni.

Pokój pirata - pufa w kształcie worka sako, koniecznie czarna z przywiązną przepaską z trupimi czaszkami. W pokoju przyda się również piracka flaga, marynistyczna pamiątka przywieziona z nad morza np. zegar czy termometr w kształcie kotwicy, parę dużych muszel i luneta.


DLA DZIEWCZYNKI

Dziewczyny mają różne charakterki. Jedne są miłe, słodkie i cukierkowe, a inne zadziorne, harde i zbuntowane. Dla każdej księżniczni znajdzie się odpowiedni kolor i kształt.


różowe serduszko
Pokój księżniczki - różowy króluje, różowe może być wszystko, ale z perspektywy dorosłego nie wszystko może być różowe. Ładnie wygląda połączenie pufek różowej, ciemno różowej i czerwonej. Gdy w pokoju jest różowo, cukierkowego stylu dodadzą białe meble i czerwone dodatki.

zielona kropelka
Pokój tęczóweczki - tutaj musi być kolorowo.
Gdy jedne kochają róż, inne kochają zieleń.


czarna pufa

Pokój buntowniczki - czarny, szary i ciemny brąz, te kolory lubi zbuntowany młody człowiek. Proponuje klasykę - czarną pufkę w kształcie stożka (worka). To się nigdy nie znudzi.


obrazek

Wygoda. Wygodne pufy.

Z natury leniwi, ale kreatywni. Ludzie są bardzo pomysłowi w udogadnianiu sobie życia. Tak właśnie być powinno. Homo ...

czytaj więcej...
obrazek

Hobby

Zaprojektuj pokój w nowoczesny sposób. Wybierz swój styl.
DLA CHŁOPCA
Pokój piłkarski - doskonale tu się sprawdzi pufa ...

czytaj więcej...
obrazek

Modne i kolorowe.

Stawiam na kolor. Choć lubię i szarości. Obecnie da się zauważyć ogólny trend i ...




czytaj więcej...
obrazek

Zabawa i radość.

Pufy są wygodne i komfortowe. Przeznaczone są do relaksu i zabawy. Dzieci są zachwycone. Spotkane ...


czytaj więcej...




Poradnik www.wygodnepufy.pl prowadzony przez Katarzynę Szynal. Prawa autorskie zastrzeżone.